تبلیغات
parsdata - عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی

امروز:

عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی

جایزه بهترین طراحی لباس را دو دستی می دهیم به عزیزی که طرحِ زیبای شال مهناز افشار را خلق کرده است. طرحی که با حال و هوای این روز های مهناز خیلی بیگانه نیست! همگی به اتفاق می ایستیم و این طراح عزیز را تشویق می کنیم. برزو جان در مرحله حساسی از زندگی هستی. کود و آبش چند دقیقه این ور آن ور شود، همه چیز مثل قبل خواهد شد. مراقب زیبایی هایت باش! وقتی در قسمتِ حساس و هیجانیِ یک میهمانی خفن و “بسیار خوش بِگذَر”، ناگهان همسر/نامزد/مادر/پدر/بلای جانِ آدم زنگ میزند. آزاده صمدی خیلی ساکت و بی حاشیه در یک گوشه نشسته بود. که البته دلیلش را می‌شد حدس زد. مخصوصاً با این سبیل های محمدعلی شاهی! مراسم خیلی جذاب پیش رفت.به گزارش پارس ناز در بخشی از آن هم مینا ساداتی چشم گذاشت و دوستان قایم باشک بازی کردند که خیلی به همه خوش گذشت. فقط در حین بازی پرونده پزشکی عباس کیارستمی که همراه یکی از عزیزان بود متاسفانه گم شد و قرار است به همین دلیل سر و ته پرونده را جمع کنند و با یک نامه ی “عذرخواهی” و یا انداختن تقصیر بر گردنِ ویروس های مننژیت همه چیز تمام شود.حسین خان یاری جایزه اش را از دستان مهناز افشار گرفت. چند لحظه ای سر و صدا و همهمه بر مراسم چیره شد که آقای فخیم زاده پشت میکروفن رفتند و با شگردهای نعره ای خودشان نظم را به مراسم بازگرداندند. نیکی کریمی هم در مراسم حضور داشت، البته چون خانم ریاحی هم در جمع حضور داشتند، ایشان خیلی به چشم نیامدند. جهانگیر کوثری عزیز بدون هیچ مشکل و ممانعتی در مراسم حضور داشت. کسی هم عکسبرداری و فیلمبرداری از ایشان را ممنوع نکرده بود، چون مطمئناً قرار نبود این مراسم از تلویزیون پخش شود! تبریک فراوان به فرشته صدر عرفایی بخاطر دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل نقش زن برای بازی ستودنی اش در فیلم “کوچه بی نام”. عمو رضا رویگری و همسر جان در گوشه ای از باغ فردوس. رضا عطاران در حال ایراد توضیحات و ابراز دفاعیات لازم برای اثبات اتفاقی بودنِ هماهنگی ایجاد شده بین پیراهن ایشان و شلوار هانیه توسلی. توضیحاتی که میتواند جلوی یک فحش ناموسی با فونت B Titr اندازه 48 را بگیرد. – داشتم میومدم زیر گازو خاموش کردم؟؟؟ نکردم؟؟… با توجه به طرح شال مهناز متوجه می شویم که این عکس برای مراسمِ شب قبلِ مراسم اصلی است. در کنار مهتاب خانم کرامتی. چهره مانی حقیقی وقتی متوجه شد با دو عدد فیلم، کلا در یک بخش از دوازده سیزده بخشِ موجود نامزد شده است.نگار جواهریان هم در حال حرص خوردن بخاطر اتفاقاتی است که در ردیف های جلویی مراسم در حال رخ دادن است!مگر میشود صحبت از سینمای ایران و جشن سینما باشد و آقا رضا کیانیان در آن حضور نداشته باشد؟! پارس ناز : باران در حال خوش و بشِ عمیق و آبدار با جایزه اش. جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن.آنقدر چهره و ستاره در این مراسم زیاد بود میتوانم بگویم که عکس های تقدیم شده حتی زیر 10 درصد از کل عزیزان حاضر در مراسم را هم شامل نمیشود.  عکس یادگاری شیوا خنیاگر با کمال خان تبریزی در حاشیه جشن.این بار همکارش زنگ زده است. همکارِ رودرباستی داری که قرار است ضامن وام اش بشود. غزل خانم شاکری هم در مراسم حضور داشتند. یکی از هنرهای برجسته ای که غزل دارد و در آن خبره است، حتی شاید بهتر از هنر بازیگری آن را بلد است و در آن عالی است، هنری است که متاسفانه نمیتواند از آن بهره ای ببرد.

عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی

عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی

بازیگران ایرانی و ستاره ها عکس های خود را در شبکه های اجتماعی برای طرفداران به اشتراک گذاشته اند که ما جذاب ترین آن ها را برای شما گزینش کرده و به نمایش درآورده ایم. این دو روزی که گذشت از شلوغ ترین و پرحضور ترین روزهای سلبریتی ها و چهره های عزیزمان در تابستان امسال بود.

 

دلیلش هم فرا رسیدن روزی بود که با نام و هنر این عزیزان شناخته شده و متعلق به ایشان بوده و هست. «روز ملی سینما» مجلل تر و درخشان تر از هر سال دیگری با چند جشن متنوع و پرستاره، پاس داشته شد تا بهانه ای خوب برای دور هم جمع شدن اهالی سینما و بزرگان و آینده داران این هنر دوست داشتنی و مردم پسند باشد.

 

ای کاش همه ی دور هم گرد آمدن ها به این زیبایی و با بهانه ها و مناسبت هایی اینچنین محکم و اصیل انجام میگرفت تا هم ارزش و جایگاه سینما و بزرگان سینما پاس داشته شود، و هم تقدیری در خورِ زحمتکشان و ستاره های هنر هفتم به عمل بیاید.

 

باغ فردوس و موزه سینما که نمادِ واقعی و به نوعی میعادگاه عاشقان سینما در طول تاریخ ادبیات نمایشیِ ایران بوده و هست، بهترین میزبان برای این جشن ها بود و در دو شبِ به یادماندنی لحظات خوبی برای سینمایی ها، سینما دوستان و همچنین عکاسان و مردم علاقه مند به پرده نقره ای رقم زد. این روز ها به تمامی سینمایی های عزیز تبریک عرض می کنیم.

 

روزتان مبارک.

 

بانو ملکه رنجبر پس از مدت ها خانه نشینی در این جشن حضور داشتند و باعث خوشحالی همه حاضرین و مردم شدند. امیدواریم همیشه سرحال و سلامت باشند.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیجذاب ترین مردِ حال حاضر سینما هم در این مراسم حضور داشت. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیخوش و بش کیومرث پوراحمد با استاد عزت الله انتظامی که با حضورشان شور و حالی فراتر از هر شور و حالِ دیگری به این جشن داده بودند. عمرِ عزتِ سینما، با عزت. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیجناب وزیر محترم ارشاد با ناپرهیزیِ غیر معمول و حضور شخصِ خودشان در این مراسم و به جان خریدن تیتر ها و ستون های احتمالی، باعث شدند که این گونه ازشان تشکر کنیم (دو انگشتی همراهی بفرمایید):

آق وزیره…. خودِ وزیره…. خیلی وزیره!… گُلِ وزیره….
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیاستاد جمشید مشایخی هم قدم رنجه کردند تا این جشن به حضور ایشان مفتخر شود. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبانو کتایون ریاحی در باغ فردوس. (چون روز سینما و این عزیزان است، امروز را بیخیال شده و قرار است همه چیز گل و بلبل باشد و خبری از گیر دادن به عینکِ جوشکاری عزیزان نیست!) 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیچگالیِ مهربانی و خوشرویی در این عکس خیلی بالاتر از حد معمول است. به افتخار افسانه بایگان و آناهیتا همتی.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیستاره های جذاب نسل های پیشین سینما در حاشیه این جشن. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی“ابد و یک روز” مثل سایر جشنواره های وطنی هر چه جایزه در این مراسم بود را درو کرد، پیمان و نوید هم که عناصر لاینفک این موفقیت هستند. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیسلفی رویا نونهالی با بانو رخشان بنی اعتماد در حاشیه این مراسم. (واقعاً گیر ندادن به سربندِ مدل سنبل خانی رویا خانم خیلی سخت است، ولی خب نهایت تلاشم را می کنم!) 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیرفته رفته دارد تحمل این روند و مهربان بود خیلی سخت میشود…

ترلان خانم با “فازی” کاملاً متفاوت از آنچه تابحال از ایشان دیده بودیم در مراسم حاضر شدند. فازی که هیچکس در آنجا نتوانست تشخیص بدهد که چیست! لباس خود را هم از بارگاه سلطنتی ملکه الیزابت، البته از بخش لباس های همسرِ ملکه، انتخاب و الگو برداری کرده است.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیواقعا شرمنده ازین که نتوانستیم بیشتر از چند عکس شکیبایی به خرج بدهیم! مگر میگذارند آدم خوش اخلاق باشد….

رامبد هم که مثل همه جا باید کودک درون خود را مثل والدین بی مسئولیت وِل و آزاد میگذاشت تا با اطوار های ضعیفش خنده را بر لبان بزرگانِ سینما خشک کند!

عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیجایزه بهترین طراحی لباس را دو دستی می دهیم به عزیزی که طرحِ زیبای شال مهناز افشار را خلق کرده است. طرحی که با حال و هوای این روز های مهناز خیلی بیگانه نیست! همگی به اتفاق می ایستیم و این طراح عزیز را تشویق می کنیم. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبرزو جان در مرحله حساسی از زندگی هستی. کود و آبش چند دقیقه این ور آن ور شود، همه چیز مثل قبل خواهد شد. مراقب زیبایی هایت باش! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیوقتی در قسمتِ حساس و هیجانیِ یک میهمانی خفن و “بسیار خوش بِگذَر”، ناگهان همسر/نامزد/مادر/پدر/بلای جانِ آدم زنگ میزند. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیآزاده صمدی خیلی ساکت و بی حاشیه در یک گوشه نشسته بود. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیکه البته دلیلش را می‌شد حدس زد. مخصوصاً با این سبیل های محمدعلی شاهی! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیمراسم خیلی جذاب پیش رفت.به گزارش پارس ناز در بخشی از آن هم مینا ساداتی چشم گذاشت و دوستان قایم باشک بازی کردند که خیلی به همه خوش گذشت. فقط در حین بازی پرونده پزشکی عباس کیارستمی که همراه یکی از عزیزان بود متاسفانه گم شد و قرار است به همین دلیل سر و ته پرونده را جمع کنند و با یک نامه ی “عذرخواهی” و یا انداختن تقصیر بر گردنِ ویروس های مننژیت همه چیز تمام شود.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیحسین خان یاری جایزه اش را از دستان مهناز افشار گرفت. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیچند لحظه ای سر و صدا و همهمه بر مراسم چیره شد که آقای فخیم زاده پشت میکروفن رفتند و با شگردهای نعره ای خودشان نظم را به مراسم بازگرداندند. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانینیکی کریمی هم در مراسم حضور داشت، البته چون خانم ریاحی هم در جمع حضور داشتند، ایشان خیلی به چشم نیامدند. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیجهانگیر کوثری عزیز بدون هیچ مشکل و ممانعتی در مراسم حضور داشت. کسی هم عکسبرداری و فیلمبرداری از ایشان را ممنوع نکرده بود، چون مطمئناً قرار نبود این مراسم از تلویزیون پخش شود! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیتبریک فراوان به فرشته صدر عرفایی بخاطر دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل نقش زن برای بازی ستودنی اش در فیلم “کوچه بی نام”. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیعمو رضا رویگری و همسر جان در گوشه ای از باغ فردوس. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیرضا عطاران در حال ایراد توضیحات و ابراز دفاعیات لازم برای اثبات اتفاقی بودنِ هماهنگی ایجاد شده بین پیراهن ایشان و شلوار هانیه توسلی. توضیحاتی که میتواند جلوی یک فحش ناموسی با فونت B Titr اندازه 48 را بگیرد. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی– داشتم میومدم زیر گازو خاموش کردم؟؟؟ نکردم؟؟… 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبا توجه به طرح شال مهناز متوجه می شویم که این عکس برای مراسمِ شب قبلِ مراسم اصلی است. در کنار مهتاب خانم کرامتی. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیچهره مانی حقیقی وقتی متوجه شد با دو عدد فیلم، کلا در یک بخش از دوازده سیزده بخشِ موجود نامزد شده است.نگار جواهریان هم در حال حرص خوردن بخاطر اتفاقاتی است که در ردیف های جلویی مراسم در حال رخ دادن است!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیمگر میشود صحبت از سینمای ایران و جشن سینما باشد و آقا رضا کیانیان در آن حضور نداشته باشد؟! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیپارس ناز : باران در حال خوش و بشِ عمیق و آبدار با جایزه اش. جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیآنقدر چهره و ستاره در این مراسم زیاد بود میتوانم بگویم که عکس های تقدیم شده حتی زیر 10 درصد از کل عزیزان حاضر در مراسم را هم شامل نمیشود.  عکس یادگاری شیوا خنیاگر با کمال خان تبریزی در حاشیه جشن.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیاین بار همکارش زنگ زده است. همکارِ رودرباستی داری که قرار است ضامن وام اش بشود. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیغزل خانم شاکری هم در مراسم حضور داشتند. یکی از هنرهای برجسته ای که غزل دارد و در آن خبره است، حتی شاید بهتر از هنر بازیگری آن را بلد است و در آن عالی است، هنری است که متاسفانه نمیتواند از آن بهره ای ببرد.

 

در ضمن ذکر مصیبت نمی کنم، کسانی که باید ببینند، دیده اند و حتما در عکس های این جشن متوجه آن حلقه کذایی شده اند… هِی روزگار… گلچینِ خواستگار عجب خوش سلیقه است!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیعکسهای بازیگران مریلا زارعی و استاد امین تارخ در حال تعارف و لوس بازی برای اینکه چه کسی اسم پیمان معادی را صدا بزند. چند دقیقه ای ملت را سرکار گذاشتند و آخر سر خود پیمان زودتر پا شد و به سمت سن رفت!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیهمگی یک صدا:

– باز آمد بوی ماه مدرسه، بوی بازی های راه مدرسه… (گریه حضار)
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیهمانطور که گفتم عکس های این مراسم خیلی بیش از این ها بود و واقعاً بخاطر اینکه نمیتوانم همه آن ها را در این بخش تقدیمتان کنم شرمنده ام.

 

برویم سراغ سایر عکس ها. در ابتدا تبریک و خسته نباشید ویژه عرض میکنم خدمت افتخار آفرینان پارالمپیک کشورمان، ورزشکارانی که هرکدام به تنهایی یک حماسه اند و بهترین معلمِ اراده و باور برای هموطنانشان هستند. تبریک به محمد خالوندی و مجید فرزین که طلاهای ایران را به سه عدد رساندند. آن هم با شکستن و پودر کردنِ رکورد المپیک و جهان!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی

عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیعکسی از حضور احسان خواجه امیری در برنامه خندوانه. گویا سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بخشی از انبار خود را به استودیوی خندوانه انتقال داده است.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیعیادت علی صالحی و امیر جعفری از پژمان منتظری، فوتبالیست فوق العاده با اخلاق و متشخص تیم ملی کشورمان که دچار مصدومیت شده است. آرزوی سلامتی داریم برای پژمان عزیز.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبچه معروف های دیروز و جوانانِ سردرگم امروزِ سینما و تلویزیون میهمان خندوانه شده بودند تا خاطرات نسل گذشته را زنده کنند. کاری که به خوبی نتوانستند از پسش بربیایند! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیوقتی عکاس و آرایشگرِ آدم، یک نفر باشد، خروجی کار همچین چیزی میشود!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبدون شک تاریخ عکس های هنری به قبل و بعد از این عکس رامتین خداپناهی تقسیم خواهد شد. در حدی که صادق هدایت پس از عکس بلند شد و گفت “حاجی میشه واسم بفرستیش؟ توده خاکستری نرم درون کاسه سرم تیر کشید از بس خفن بود!”
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیسپهر جان خودت هم تبریک میگفتی ما راضی بودیم بخدا! چرا فرشته زندگی ات را انقدر به زحمت می اندازی؟! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیعکسی کمتر دیده شده از غلامِ قمر.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیای کاش تمرکز و انرژی ای که فرزاد فرزین برای خلق جلوه های ویژه و صحنه های “واااو”برانگیز در کنسرت هایش میگذارد را روی آلبوم هایش می گذاشت. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبله، این هم عکس یادگاری همایون اسعدیان با ایرج طهماسب و حمید جبلی! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیخارجگردیِ پدر و دختری محمدرضا شریفی نیا و مهراوه. 
جناب شریفی نیا وقتی بین فرزندانت فرق میگذاری و به یکی بیشتر اهمیت میدهی و با او به مسافرت میروی، باید حق بدهی آنیکی سرخورده شده و به انتقام از هنر و هنرمند بر آید و به تاریخچه چندهزار ساله ی شعر فارسی “رنگ” و “بوی” تازه ای ببخشد!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانینتیجه تلاشِ ستودنی ولی نافرجام خاطره حاتمی برای شبیه شدن به آدری هپبورن را شاهد هستید. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیسلفی احسان کرمی با مهرناز دبیرزاده در حال تمرین برای گروه موسیقی “نوشه”. مهرناز نوازنده ای چیره دست و خوش انرژی در ساز های کوبه ای است. باید اجراهای زنده او را ببینید تا کاملاً به چند صد هزار نفر فالوئری که دارد حق بدهید شیفته او شوند. اجراهای مهرناز دبیرزاده فوق العاده است.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیپارسا پیروز فر، دو ساله، در آرزوی ریش بُزی. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیخاطره بازی ترانه علیدوستی با عکسی قدیمی از 14 سال پیش در حاشیه جشنواره فیلم لوکارنو. با حضور جعفر پناهی و رسول صدر عاملی. بله، آقای صدر عاملی آن موقع هنوز ترک نکرده بودند و هر از چند گاهی یک کام می گرفتند. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیاین عکسی که میبینید مربوط به سوکراتِس ستاره تیم ملی برزیل در جام جهانی 1982 نیست، بلکه جوانی های مجید خان مظفری است که با آن روز سینما را تبریک گفته است! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیدرخواست مکرر داشتیم بابت عکسی از طناز طباطبایی. نکته ای که باید در کلیت موضوع عکس های درخواستی عرض کنم این است ما زمانی می توانیم عکس جدید از یک چهره بگذاریم که این چهره ی عزیز عکسی جدیدی از خود منتشر کرده باشد! موضوع خیلی ساده و حل شده است!

 

وقتی طناز صفحه ای در فضای مجازی ندارد و سالی 2 بار بیشتر جلوی دوربین عکاسان ظاهر نمیشود، خب عکس جدید از کجا در بیاوریم؟! مگر اینکه به این عکس های قدیمی و دیده شده راضی باشید. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانینگاه حیران علی جانِ قمصری، آهنگساز و نوازنده حاذق تار که به امید خدا از جوانان آینده سازِ موسیقی کشورمان خواهد بود. (طبق “قانون تعریف” بنده، متاسفانه عمر هنری اش به زودی به فنا خواهد رفت.)
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیمهران مدیری در حال باربی بازی با یکی از بچه های فامیل.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیدیروز جشن تولد فرزاد حسنی مجری باسابقه کشورمان هم بود. این روز را به فرزاد حسنی و همه هوادارانش علی الخصوص خدمتِ شاگرد ایشان یعنی لقمان حکیم تبریک عرض می کنم، 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیگویا عکسِ بچه بعد از حمام مُد شده است. در همه حال ما قدردان وضعیت پیش آمده هستیم، چون همواره به این فکر می کنیم که وضعیت می توانست خیلی بد تر از این ها باشد و نیست! پس خدارا شکر! 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیمعرفی میکنم، قلبِ سرخ برآمده از خاک و کود هستند. کیسه زباله هیچگاه فکر نمی کرد روزی بیاید که نقشی در عکس های هنری یک سلبریتی داشته باشد. آن هم با 41 هزار نفر لایک در نیم ساعت!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیاوه اوه! بچه ها فرار کنید! اندیشه دارد می آید تا انتقام سوژه کردن هایمان را بگیرد!
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانییک والیبالیست با لباس کشتی در حال بازی تنیس روی میز در معیت یک پیست اسکی.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیکیهان خان کلهر در میان عالیم قاسیمف و مایکل درایر، سه نابغه موسیقی سنتیِ شرقی. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیسام جانِ درخشانی و عکسی که به احتمال زیاد روی پکیجِ ورژن جدید Adobe Photoshop نفش خواهد بست. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیسعید روستایی با این عکس به استقبال عید قربان رفت. سعید جان این عزیزی که عکسش را گذاشته برای این مناسبت خیلی کوچک و ناز است. چند ماه که بزرگ تر شد و از ریخت و قیافه افتاد، انشاالله شیشلیکش را با هم نوش جان می کنیم.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیزبانمان برای ابراز همدری با بهادر عبدی واقعاً قاصر است. پر کشیدن همزبان پدر و مادر در یک حادثه…  برای بهادر آرزوی صبر داریم. همین.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیوقتی زن و شوهر با هم به خرید عینک بروند. 
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانیبرخی جزء ها هستند که کُل را به خود وابسته می کنند. طوری که گویا آن کل صرفاً بخاطر در بر داشتن آن جزء ایجاد شده است. موزیکی که بخاطر یک سولوی گوش نواز ساخته شده، شعری که حیاتش بسته به یک مصرع است، و یا فیلمی که ساخته شده تا آن تک سکانس را عرضه و ماندگار کند.

 

کُلِ مطلب چهره های امروز و روزهای قبل را هم نوشته ایم، فقط بخاطر این عکس. زیباترین عکسی که در این چند وقت دیده ام. عکسی که باید در آن محو شد. باید در ژرفای دریای احساس نهفته در پشت نگاه های سنگینشان غرق شد.

شاد و سلامت باشید، یاعلی.
عکس بازیگران در مراسم روز ملی سینما و ستاره های ایرانی

 

برترین ها

 

 

منبع مطلب :

http://www.parsnaz.ir/


نوشته شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1395  توسط : java codes.    نظرات() .